Axes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
*Silifi | *Silifi | ||
*Tungi | *Tungi | ||
==Stats== | |||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" align="center" | |||
!Weapon | |||
!Base Skill Req | |||
!Max Damage | |||
|- | |||
|Axe | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|11.4 - 19 | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|250 | |||
|align="center"|16.8 - 28 | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|300 | |||
|align="center"|19.2 - 32 | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|325 | |||
|align="center"|21.6 - 36 | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|350 | |||
|align="center"|22.8 - 38 | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|370 | |||
|align="center"|25.2 - 42 | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|400 | |||
|align="center"|27.6 - 46 | |||
|} | |||
Revision as of 12:36, 16 October 2007
- Axe
- Dolabra
- Hammer
- Hatchet
- Ono
- Shou-ono
- Silifi
- Tungi
Stats
| Weapon | Base Skill Req | Max Damage |
|---|---|---|
| Axe | 0 | 11.4 - 19 |
| 250 | 16.8 - 28 | |
| 300 | 19.2 - 32 | |
| 325 | 21.6 - 36 | |
| 350 | 22.8 - 38 | |
| 370 | 25.2 - 42 | |
| 400 | 27.6 - 46 |