Masks and Guises: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 95: | Line 95: | ||
| [[Image:Shadow's Strike Icon.png]] || [[Shadow's Strike]] || || | | [[Image:Shadow's Strike Icon.png]] || [[Shadow's Strike]] || || | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:Siraluun Headdress Icon.png]] || [[Siraluun Headdress]] || [[Dark Majesty]] || | ||
|- | |||
| [[Image:Shadow's Strike Icon.png]] || [[Shadow's Strike]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Image:Skeletal Helm Icon.png]] || [[Skeletal Helm]] || [[Visions In The Darkness]] || | | [[Image:Skeletal Helm Icon.png]] || [[Skeletal Helm]] || [[Visions In The Darkness]] || | ||