Attribute Redistribution: Difference between revisions
(New page: * '''Boquar:''' Image: Icon.png Mugwort * '''Cruath:''' Image: Icon.png Ginsing * '''Equin:''' Image: Icon.png Mandrake * '''Feazh:''' Image: Icon.png [[Damian...) |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{|border=1 cellpadding=4 cellspacing=0 style=background:#F0F0F0 | |||
! Word | |||
! Component | |||
|- | |||
| Boquar | |||
| | [[Image:Mugwort Icon.png]] [[Mugwort]] | |||
|- | |||
| Cruath | |||
| [[Image:Ginsing Icon.png]] [[Ginsing]] | |||
|- | |||
| Equin | |||
| [[Image:Mandrake Icon.png]] [[Mandrake]] | |||
|- | |||
| Feazh | |||
| [[Image:Damiana Icon.png]] [[Damiana]] | |||
|- | |||
| Helkas | |||
| [[Image:Wormwood Icon.png]] [[Wormwood]] | |||
|- | |||
| Jevak | |||
| [[Image:Myrrh Icon.png]] [[Myrrh]] | |||
|- | |||
| Kenrak | |||
| [[Image:Amaranth Icon.png]] [[Amaranth]] | |||
|- | |||
| Malar | |||
| [[Image:Hyssop Icon.png]] [[Hyssop]] | |||
|- | |||
| Ozhur | |||
| [[Image:Frankincense Icon.png]] [[Frankincense]] | |||
|- | |||
| Puish | |||
| [[Image:Saffron Icon.png]] [[Saffron]] | |||
| Quavosh| [[Image:Dragonsblood Icon.png]] [[Dragonsblood]] | |||
|- | |||
| Roiga | |||
| [[Image:Yarrow Icon.png]] [[Yarrow]] | |||
|- | |||
| Shurov | |||
| [[Image:Comfrey Icon.png]] [[Comfrey]] | |||
|- | |||
| Tugak | |||
| [[Image:Vervain Icon.png]] [[Vervain]] | |||
|- | |||
| Uthoi | |||
| [[Image:Henbane Icon.png]] [[Henbane]] | |||
|- | |||
| Volae | |||
| [[Image:Eyebright Icon.png]] [[Eyebright]] | |||
|- | |||
| Yanoi | |||
| [[Image:Bistort Icon.png]] [[Bistort]] | |||
|- | |||
| Zojak | |||
| [[Image:Hawthorne Icon.png]] [[Hawthorne]] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Stub]] | [[Category:Stub]] | ||
Revision as of 19:40, 6 January 2009
| Word | Component | |
|---|---|---|
| Boquar | ||
| Cruath | File:Ginsing Icon.png Ginsing | |
| Equin | ||
| Feazh | ||
| Helkas | ||
| Jevak | ||
| Kenrak | ||
| Malar | ||
| Ozhur | ||
| Puish | ||
| Roiga | ||
| Shurov | ||
| Tugak | ||
| Uthoi | ||
| Volae | ||
| Yanoi | ||
| Zojak | File:Hawthorne Icon.png Hawthorne |