List of Texts: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|[[Ancient Enemies]] | |[[Ancient Enemies]] | ||
|- | |||
|[[Translated Black Water Watcher's Shard]] | |||
|The Progenitor | |||
|[[Intelligent Design]] | |||
|- | |- | ||
|[[Translated Elder Spirits Tablet]] | |[[Translated Elder Spirits Tablet]] | ||